Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

+421 36 6379 360
+421 36 6379 362

Pracoviská

Chirurgické oddelenie

Návštevné hodiny: 14:30 - 17:00 hod.


Chirurgická činnosť nespočíva len v samotnej realizácii operačných výkonov, ale jej neoddeliteľnou súčasťou je diagnostika, určenie indikácie k operácii, predoperačná príprava, komplexná pooperačná starostlivosť. 

Rozsah liečebných možností:

Akútne výkony: appendectómia, plastika incarcerovaných hernií, črevná nepriechodnosť, nepriechodnosti žlčových ciest, laparotómie pre ťažké formy pancreatitíd, operácie perforovaných vredov, embolectómie z periférnych ciev, operácie pre nádorové ochorenia čriev, kože a prsníkov.

Plánované operačné výkony: Dominuje miniinvazívna chirurgia, laparoskopické operácie žlníka, appendectómiea operácie slabinových prietrží. Ostatné typy operácií klasickým chirurgickým spôsobom, s prioritným postavením riešenia operácií tráviaceho traktu. Operácie prsníkov pre nezhubné a zhubné nádory,operácie konečníka. Endoskopická liečba krvácaní do hornej časti tráviaceho traktu, ktorú vykonáva certifikovaný lekár.

Na oddelení chirurgie sa mimo horeuvedených operačných výkonov realizujú aj operačné výkony z iných chirurgických oblastí a  disciplín,  medzi inými aj cievnej chirurgie a urológie.

Kontakt: 036/6379 183.

Na operačných sálach sa realizujú aj osobitne hradené výkony a výkony v jednodňovej chirurgii. Zoznam výkonov najdete v časti jednodňová zdravotná starostlivosť v odbore chirurgia a urológia.

V rámci oddelenia chirurgie ( na úrovni Jednodňovej zdravotnej starostlivosti)  vykonáva pre oblasť "urológia" bežnú urologickú operatívu (fimóza, frenulum breve hydrokéla testis,cysta nadsemeníka, orchiectómia, kondylomat na penise) MUDr.  Ladislav Macko. Operačná sála chirurgického oddelenia je umiestnená na 0 podlaží lôžkového pavilónu. Operačná sála je multifunkčným priestorom, kde prebiehajú operačné úkony v čistom a sterilnom prostredí.

Oddelenie chirurgie je umiestnené na 0 poschodí lôžkového pavilónu. Je to ošetrovacia jednotka rozdelená na 2 úseky: muži a ženy spolu s 25 lôžkami s vlastným sociálnym zariadením a 3 lôžka jednotky intenzívnej starostlivosti. K dispozícii je 1 nadštandardná izba s 1 lôžkom, s vlastným sociálnym zariadením a TV prijímačom. Nadštandardná izba je spoplatnená v zmysle platného cenníka Nemocnice AGEL Levice s.r.o. Súčasťou oddelenia chirurgie je aj aseptická operačná sála za účelom operatívy. Operačná sála je multifunkčným priestorom,kde prebiehajú operačné úkony v čistom a sterilnom prostredí.