Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

+421 36 6379 360
+421 36 6379 362

O nemocnici

Nemocnica AGEL Levice s.r.o.

Odborné zameranie: Všeobecná nemocnica

Predmetom činnosti:

  • Ústavná zdravotná starostlivosť
  • Špecializovaná ambulantná zdravotná starostlivosť
  • Jednodňová zdravotná starostlivosť
  • Zariadenie spoločných vyšetrovateľských a liečebných zložiek
  • Dom ošetrovateľskej starostlivosti
  • Lekáreňská starostlivosť v nemocnicnej lekárni a vo verejnej lekárni

Naším cieľom je urobiť pre pacientov všetko, čo je medicínsky a ľudsky možné a pre navrátenie podlomeného zdravia nutné. Chceme dosiahnuť maximálnu  spokojnosť našich pacientov a ich príbuzných  s poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Keďže kľúčovým predpokladom na dosahovanie kvalitných služieb sú zamestnanci, naša nemocnica sa orientuje aj  na uspokojovanie ich potrieb, investujeme do ďalšieho vzdelávania pracovníkov, do nových diagnostických a liečebných metód a do zlepšenia nemocničného prostredia.

Dosiahnutie maximálnej spokojnosti našich klientov prostredníctvom riadenia kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti sa stalo strategickou orientáciou našej nemocnice. Veríme, že k naplneniu tohto cieľa prispeje každý pracovník našej nemocnice.

V súčasnosti nemocnica zamestnáva približne 600 zamestnancov. Jej spádovú oblasť tvorí viac ako 160 000 obyvateľov. Ide o jednu z najväčších nemocníc v Nitrianskom kraji. 

V septembri 2017 sa nemocnica stala súčasťou skupiny AGEL. Spoločnosť AGEL je najúspešnejším súkromným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v strednej Európe. V súčasnosti prevádzkuje v Českej republike a Slovenskej republike nemocnice, polikliniky, sieť lekární, laboratórií, distribučných spoločností, špecializované zdravotnícke zariadenia. Na Slovensku pôsobí od roku 2006 prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti AGEL SK a prevádzkuje nemocnice, špecializovanú nemocnicu v Bratislave, pracovnú zdravotnú službu a ďalšie spoločnosti, ktoré súvisia s poskytovaním zdravotnej starostlivosti.

V nemocnici Levice si poistenci Union zdravotnej poisťovne môžu vybrať z množstva výhod.
Viac informácií o výhodách nájdete tu.