Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Novinky a médiá


Levická nemocnica otvorila novú gastroenterologickú ambulanciu

16.10.2020

Nemocnica AGEL Levice má pre pacientov novinku. Od 1. októbra nájdu na 2. poschodí v budove polikliniky novú gastroenterologickú ambulanciu, ktorá sa zaoberá širokou škálou diagnóz dospelých.

Celý článok


Zdravie máme vo vlastných rukách

15.10.2020

Umývanie rúk patrí medzi základné hygienické návyky, ktoré by každý z nás mal dodržiavať. Práve dnešný deň, 15. október, je Svetovým dňom umývania rúk a jeho cieľom je poukázať na to, že práve tento jednoduchý úkon je veľmi dôležitý pri prevencii rôznych infekčných chorôb.

Celý článok


Detské oddelenie v levickej nemocnici má novú primárku

14.10.2020

Pediatrické oddelenie Nemocnice AGEL Levice má novú primárku. Je ňou MUDr. Kristína Apostolov, ktorá má v tomto odbore dlhoročné skúsenosti. Rozhodla sa zúročiť ich práve v levickej nemocnici a pediatrické oddelenie si zobrať ,,pod svoje krídla“.

Celý článok


V levickej nemocnici komplexne vyšetrili 65 malých futbalistov

13.10.2020

Tri dni, 65 malých športovcov, špecializované vyšetrenia a odborníci z Detského oddelenia Nemocnice AGEL Levice a Nemocnice AGEL Levoča. V priebehu uplynulých dní sa na základe spolupráce s nemocnicami realizovalo odborné vyšetrenie zdravotného stavu malých futbalistov zo športového klubu FK Slovan Levice.

Celý článok


Bežný smútok a depresiu by sme mali odlíšiť a včas vyhľadať odborníka

9.10.2020

Pocity prázdnoty, beznádeje, strata chuti do jedla, energie či poruchy spánku. Aj takéto sú varovné signály, ktoré odlišujú bežný smútok od depresie. Tá je duševnou chorobou a netreba ju nikdy podceňovať. Upozorňuje na to aj zajtrajší Svetový deň duševného zdravia, 10. október, ktorý je zároveň aj Európskym dňom depresie. Ako s ňou bojovať, kedy navštíviť odborníka a aké sú možnosti liečby, sme sa spýtali psychologičiek z Nemocnice AGEL Levice Mgr. Barbary Budinskej a Mgr. Slávky Pecárovej.

Celý článok


Moderné prístroje pomáhajú zachrániť tých najbezbrannejších

5.10.2020

Pomáhajú lekárom v boji o záchranu života tých najmenších. Na Pediatrickom oddelení Nemocnice AGEL Levice majú lekári k dispozícii modernú resuscitačnú jednotku. Nemocnica ho dostala v rámci dlhoročnej spolupráce so spoločnosťou LIDL Slovenská republika.

Celý článok


V levickej nemocnici dnes oslavuje takmer 90 lekárov ,,svoj deň“

1.10.2020

Sú tu pre nás vtedy, keď sme chorí a je nám najťažšie. Obetavo sa o nás starajú a robia všetko možné aj nemožné, aby nám, pacientom, pomohli a aby nám uľavili. Ich práca je mimoriadne náročná, vyžaduje si stopercentné sústredenie, profesionalitu, ale aj veľkú mieru ľudskosti. Byť lekárom je celoživotné poslanie a práve im patrí dnešný Medzinárodný deň lekárov. V Nemocnici AGEL Levice pracuje 86 lekárov, ktorí sa denne starajú o to najdôležitejšie, čo máme – o naše zdravie.

Celý článok


Levická nemocnica má nové prístroje

29.9.2020

Nemocnica AGEL Levice má záujem o systematické zvyšovanie kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti. Investícia do modernej zdravotnej techniky je neoddeliteľnou súčasťou tohto procesu, a preto na Oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny pribudli nové prístroje. Tie prispejú k starostlivosti o pacientov, ktorí vyžadujú intenzívnu resuscitačnú liečbu.

Celý článok


Dom ošetrovateľskej starostlivosti prešiel čiastočnou rekonštrukciou

28.9.2020

Súčasťou Nemocnice AGEL Levice je aj Dom ošetrovateľskej starostlivosti, ktorý sa sústreďuje na nepretržitú ošetrovateľskú a opatrovateľskú starostlivosť a rehabilitáciu osobám, ktorých zdravotný stav si neustálu starostlivosť vyžaduje. V uplynulých mesiacoch prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá je prínosom pre pacientov, ale i pre personál.

Celý článok


Levická pôrodnica má dva nové monitory

18.9.2020

Vzhľadom na stúpajúci počet pôrodov v Nemocnici AGEL Levice zvyšuje Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie neustále kvalitu zdravotnej starostlivosti, tentokrát na oddelenie pribudli dva nové CTG prístroje, ktoré mnohé budúce mamičky poznajú pod pojmom ,,pásy“.

Celý článok


"Napriek neustálemu stresu a únave ma chirurgia stále baví," hovorí nový primár levického chirurgického oddelenia

16.9.2020

Chirurgické oddelenie Nemocnice AGEL Levice má od septembra nového primára. Je ním MUDr. Karol Macúch, ktorý má v tomto odbore dlhoročné skúsenosti a rozhodol sa túto profesijnú výzvu prijať a zobrať si celé oddelenie ,,pod svoje krídla“.

Celý článok


V Levickej nemocnici si môžete prísť ošetriť akútnu bolesť zubov. Súkromná ambulancia nahrádza aj zubnú prvú pomoc

14.9.2020

Urgentná bolesť zubov v okres Levice už má riešenie. Od 3. septembra môžu pacienti s akútnymi problémami využívať v rámci novootvorenej súkromnej zubnej ambulancie aj prvú pomoc v tejto oblasti. Otvorili ju v priestoroch Nemocnice AGEL Zvolen. Pacienti zubnú ambulanciu nájdu na prízemí v poliklinike, v priestoroch bývalej zubnej pohotovosti.

Celý článok


"Sterilizácia nepozná kompromis,“ hovorí vedúca sestra centrálnej sterilizácie a operačných sál

10.9.2020

Sterilizácia nástrojov a zdravotníckych pomôcok je dôležitá súčasť fungovania nemocníc, výnimkou nie je ani Nemocnica AGEL Levice, v ktorej sa o to stará samostatné Oddelenie centrálnej sterilizácie. Od septembra tohto roka má nemocnica vybudované nové priestory pre centrálnu sterilizáciu.

Celý článok


Zdravotníci z Levíc otestovali zamestnancov úradu práce

9.9.2020

Nemocnica AGEL Levice otestovala v priebehu pondelka a utorka na zistenie prítomnosti vírusu COVID-19 zamestnancov Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny v Leviciach, ako aj na jeho pobočkách v Želiezovciach a v Šahách. Odberový tím spolu vykonal 200 rýchlotestov, všetky boli našťastie negatívne.

Celý článok


Šľachetný čin len 5-ročného Miška. Svoje hračky daroval deťom v nemocnici.

27.8.2020

Malý, len 5-ročný Miško zo Šurian sa zachoval ako veľký chlap. Nezištne sa podelil o svoje hračky a chorým detičkám v Nemocnici AGEL Levice pripravil veľké prekvapenie. Spolu s maminkou vytriedili všetky hračky, ktoré využíval málo, aby potešili malých chorých pacientov.

Celý článok


V levickej nemocnici simulovali pôrod pacientky s koronavírusom

25.8.2020

Nemocnica AGEL Levice prijala už na začiatku epidémie koronavírusu všetky potrebné kroky a mimoriadne opatrenia, ktoré sa týkajú organizácie a chodu nemocnice. V rámci snahy nemocnice, aby bola dobre pripravená na najbližšie obdobie možnej II. vlny pandémie a na situácie, ktoré môže priniesť život, si dnes tamojší zdravotníci vyskúšali simulovaný pôrod pacientky, pozitívne testovanej na koronavírus. Celý pôrod sa realizoval v tzv. červenej covidovej zóne nemocnice a v osobitne vyčlenenej pôrodnej sále. Všetci lekári museli pôrod realizovať v ochranných oblekoch, ochrannú rúšku musela mať aj ,,rodička“, a prísne dbať o to, aby pri pôrode nedošlo k nakazeniu bábätka, lekárov a sestier.

Celý článok


Levickým pacientom slúžia nové kardiokreslá

19.8.2020

Nemocnica AGEL Levice poskytuje na viacerých oddeleniach pre pacientov novinku. Čas strávený v nemocnici im budú spríjemňovať kardiokreslá, ktoré si už v tejto chvíli prví pacienti chvália, prínosom sú aj pre personál.

Celý článok


Mamičky v levickej pôrodnici dostávajú darčekové balíčky

13.8.2020

Mamičky, ktoré privedú na svet bábätká na Gynekologicko-pôrodníckom oddelení Nemocnice AGEL Levice, dostanú v rámci projektu Zdravá plienka darčekový balíček pre bábätko. Obsahuje množstvo milých užitočných drobností, ktoré mamičky po pôrode určite ocenia.

Celý článok


Otravu hubami nepodceňujte, patrí medzi najnebezpečnejšie druhy otráv

12.8.2020

Sezóna zbierania húb je v plnom prúde, avšak aj napriek tomu, že sú pre náš organizmus v mnohom prínosné, môžu byť aj veľmi nebezpečné. Ide najmä o prípady, kedy majú hubári slabé vedomosti a pozbierajú a následne zjedia práve tie jedovaté. Skúsenosti s tým majú aj v Nemocnici AGEL Levice, kde ročne hospitalizujú 7 až 10 intoxikovaných pacientov.

Celý článok


Zábava mladistvých môže skončiť aj otravou alkoholom

6.8.2020

Letné prázdniny sú obdobím, kedy školáci trávia viac času s rovesníkmi, avšak ich zábava sa občas končí v nemocnici. Neraz popíjajú alkoholické nápoje, ktoré sú pre ich organizmus mimoriadne nebezpečné a môžu si spôsobiť otravu. Svoje o tom vedia aj na Pediatricko-neonatologickom oddelení v Nemocnici AGEL Levice, kde v júli s otravou alkoholom prijali dvoch tínedžerov.

Celý článok


Aj leto má svoje nástrahy, odborníci radia, ako sa im vyvarovať

30.7.2020

Leto je obdobím kúpalísk, grilovačiek alebo výletov, tieto aktivity však skrývajú pre deti, ale aj pre dospelých mnoho nástrah. Primár interného oddelenia z Nemocnice AGEL Levice radí, čomu sa v lete vystríhať a ako reagovať v prípade komplikácií.

Celý článok


Riaditeľ levickej nemocnice: ,,Pandémia nás v rámci nemocnice stmelila“

23.7.2020

Prvý polrok tohto roku bol pre všetkých, nielen zdravotníkov, ale aj pre pacientov a ich príbuzných, zaťažkávajúcou skúškou. Šíriaca sa epidémia koronavírusu COVID-19 preverila sily, trpezlivosť a pripravenosť všetkých rýchlo riešiť problémy, ktoré dovtedy nemocnice nepoznali a na novú realitu sa adaptovať. O tom, ako táto situácia ovplyvnila chod Nemocnice AGEL Levice a ako celkovo hodnotí prvý polrok 2020, sme sa porozprávali priamo s jej riaditeľom, MUDr. Jánom Belanským.

Celý článok


Nemocnica AGEL Levice prijala mimoriadne opatrenia, od zajtra budú zakázané návštevy

21.7.2020

Vzhľadom na zhoršenie epidemiologickej situácie súvisiacej s pandémiou COVID-19 Nemocnica AGEL Levice opätovne sprísnila režim a prijala opatrenia na zamedzenie šírenia koronavírusu a kvôli ochrane pacientov aj zamestnancov nemocnice.

Celý článok


V levickej nemocnici zdobia steny oddelenia umelecké diela

30.6.2020

Oddelenie vnútorného lekárstva v Nemocnici Levice má pre svojich pacientov novinku, aby sa im zlepšila nálada už pri vstupe do nemocničnej izby. Steny jednej z izieb, v ktorých hospitalizovaní trávia čas, sú ozdobené umeleckým dielom maliarky.

Celý článok


V levickej nemocnici sa narodilo už 500. dieťatko

26.6.2020

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, dnes privítala päťsté bábätko, narodené na tamojšom Gynekologicko-pôrodníckom oddelení v roku 2020. Malý Viliam sa narodil 31-ročnej mamičke Lenke z Podlužian dnes krátko po 5-tej ráno, obaja sú zdraví a spokojní.

Celý článok


V levickej nemocnici už 5 rokov nepretržite pomáha pacientom aj Dom ošetrovateľskej starostlivosti

23.6.2020

Pacientov, ktorých zdravotný stav je síce stabilizovaný, avšak vyžaduje si nepretržitú starostlivosť, je možné umiestniť do Domu ošetrovateľskej starostlivosti. Ten je súčasťou Nemocnice Levice, ktorá je členom skupiny AGEL SK a zdravotnícky personál im poskytuje kompletnú ošetrovateľskú a opatrovateľskú starostlivosť od roku 2015.

Celý článok


V levickej nemocnici prebiehajú školenia zdravotníkov Učia sa, ako profesionálne komunikovať s pacientom

19.6.2020

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, začala využívať všetky moderné metódy na získanie dôvery a spokojnosti pacientov a tým aj zvyšovania pozitívneho vnímania zdravotníckej a ošetrovateľskej starostlivosti. Medzi najmodernejšie prostriedky, ktoré umožňujú získať rýchly a významný efekt vo vzťahu pacient, lekár, sestra - je pro-klientský spôsob komunikácie. Primári z levickej nemocnice takéto školenie v komunikačných zručnostiach absolvovali v novembri a získali v tejto zručnosti certifikát. Preverenie efektu školenia v praxi a následné odovzdanie certifikátov sa zrealizovalo za účasti riaditeľa Nemocnice Levice MUDr. Jána Belanského, MPH, tento týždeň.

Celý článok


Levická nemocnica potrebuje najvzácnejšiu tekutinu

11.6.2020

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, potrebuje vo zvýšenej miere najvzácnejšiu tekutinu – krv. Darcovia sú naďalej na Hematologicko-transfúziologickom oddelení vítaní, prísnejšie pravidlá však neobišli ani túto oblasť zdravotníctva. Momentálne platia pri každom odbere krvi mimoriadne opatrenia a odbery sa uskutočňujú každý utorok.

Celý článok


Nemocnica v Leviciach povolila návštevy pacientov

10.6.2020

Na základe opatrení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Nemocnica Levice s.r.o., člen skupiny AGEL, uvoľňuje obmedzenia zákazu návštev. Od utorka 9. júna pacientov levickej nemocnice tak môžu navštíviť rodinní príslušníci a ich známi za predpokladu dodržania určitých protiepidemických opatrení.

Celý článok


V Leviciach majú nový prístroj, ktorý uľahčuje pacientom dýchanie

4.6.2020

Nemocnica Levice, ktorá patrí do celoslovenskej siete nemocníc skupiny AGEL SK, má nový prístroj, ktorý slúži na optimalizáciu spontánneho dýchania.

Celý článok


Nemocnica Levice má k dispozícii nový moderný prístroj na mamografické vyšetrenie

1.6.2020

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, od dnes, 1. júna, rozširuje vykonávanie mamografických vyšetrení aj pre pacientky zo širokého okolia.

Celý článok


Nemocničná lekáreň v Leviciach získala štatút ,,Výučbová lekáreň“

25.5.2020

Slovenská lekárnická komora pridelila štatút ,,Výučbová lekáreň“ nemocničnej lekárni Nemocnice Levice, ktorá patrí do celoslovenskej siete nemocníc skupiny AGEL SK. Vďaka tomuto štatútu je možné, aby sa študenti v magisterskom študijnom programe v študijnom odbore farmácia uchádzali v tejto lekárni o odbornú prax.

Celý článok


Nemocnica Levice postupne uvoľňuje opatrenia a ruší covidové lôžka

22.5.2020

Dvanásť nemocníc, patriacich do siete AGEL, medzi nimi aj Nemocnica Levice, v súvislosti s rozhodnutím Ministerstva zdravotníctva SR postupne uvoľňuje opatrenia, ktoré boli prijaté vzhľadom na pandémiu koronavírusu COVID-19. Nemocnice naplno rozbiehajú plánované operácie, obnovuje sa činnosť ambulancií, ktorých činnosť bola z časti obmedzená a vyčlenené, tzv. covidové lôžka sa postupne rušia a môžu ich opäť využívať pacienti na bežných oddeleniach nemocníc.

Celý článok


V Nemocnici Levice pokračuje rekonštrukcia urgentného príjmu podľa harmonogramu

18.5.2020

V Nemocnici Levice, ktorá je členom skupiny AGEL, prebiehajú od novembra minulého roka stavebné práce na výstavbe nového pracoviska urgentného príjmu, ktorý bude vybavený najmodernejšou diagnostickou technikou. Hotový by mal byť v máji v roku 2021.

Celý článok


Nemocnica Levice otestovala všetky deti a zamestnancov Centra pre deti a rodiny Levice na koronavírus COVID-19

13.5.2020

Mobilná odberová jednotka, odborne vyškolený personál Nemocnice Levice s. r. o., zvedavé deti mladšie aj staršie, na všetko dohliadajúci personál centra pre deti a rodiny a najdôležitejšia otázka, či sú všetci zdraví? Centrum pre deti a rodiny Levice na základe nariadenia Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave zabezpečilo hromadné testovanie všetkých detí centra a jeho zamestnancov. Celkovo 68 odobratých vzoriek sa testovalo kazetovým rýchlotestom, výsledky boli známe v priebehu 15 minút a všetky boli negatívne.

Celý článok


V Nemocnici Levice začali opätovne realizovať plánované operácie

12.5.2020

Nemocnica Levice s. r. o., ktorá je členom skupiny AGEL, začala od 4. mája opätovne operovať pacientov, ktorých zákroky boli odložené. K odloženiu bolo potrebné pristúpiť v súvislosti s pandémiou koronavírusu COVID-19 nariadením Ministerstva zdravotníctva SR a hlavného hygienika SR.

Celý článok


V levickej nemocnici pomáha Eva Moravská už takmer 50 rokov bábätkám pri príchode na svet

12.5.2020

Takmer dvom tisíckam sestier a pôrodným asistentkám, ktoré sú súčasťou zdravotníckeho tímu siete AGEL SK, patrí zajtrajší deň. Práve v tento dátum, 12. mája, sa oslavuje Medzinárodný deň sestier, kedy si celosvetovo pripomíname ich dôležité povolanie, plné nielen fyzicky, ale aj psychicky náročnej starostlivosti o pacientov. V Nemocnici Levice pracuje takmer 200 sestier a pôrodných asistentiek.

Celý článok


Nemocnica Levice má dva nové EKG prístroje

27.4.2020

Oddelenie vnútorného lekárstva v Nemocnici Levice, člen skupiny AGEL, má od tohto týždňa novinku – dva inovatívne EKG prístroje. Tie prispejú k skvalitneniu zdravotnej starostlivosti o pacienta.

Celý článok


Nemocnica Levice realizovala plošné testovanie obyvateľov osady v katastri obce Hronské Kosihy na koronavírus COVID-19

24.4.2020

Vyškolený personál Nemocnice Levice prostredníctvom mobilnej odberovej jednotky dnes zrealizoval plošné testovanie obyvateľov Hronských Kosíh na prítomnosť koronavírusu COVID-19. Testovanie sa zrealizovalo za spolupráce Regionálneho úradu verejného zdravotníctva, polície a zástupcov obecného úradu.

Celý článok


Nemocnica Levice realizovala plošné testovanie obyvateľov osady v katastri obce Kozárovce na koronavírus COVID-19

22.4.2020

Dve mobilné odberové jednotky vrátane odborne vyškoleného personálu Nemocnice Levice s.r.o. v spolupráci s pracovníkmi laboratória AGELLAB Nemocnice Zvolen a.s., zrealizovali dnes plošné testovanie obyvateľov osady v katastri obce Kozárovce na prítomnosť koronavírusu COVID-19. Osada je od utorka v karanténe a stráži ju polícia, keďže sa tam potvrdila u obyvateľa osady prítomnosť koronavírusu. Testovanie sa zrealizovalo za spolupráce Regionálneho úradu verejného zdravotníctva, hlavného lekára Nitrianskeho samosprávneho kraja, polície a zástupcov obecného úradu. Všetky vzorky budú testovať v laboratóriách AGELLAB v Nemocnici Zvolen.

Celý článok


V Nemocnici Levice simulovali operáciu COVID-19 pozitívneho pacienta

20.4.2020

Vyskúšali si, ako by to vyzeralo v reálnom živote. Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, zrealizovala simulovanú operáciu pacienta, ktorý bol pozitívne testovaný na koronavírus COVID-19 a utrpel ťažký úraz. Celý zákrok tak musel byť simulovaný v špeciálnych podmienkach – v tzv. červenej covidovej zóne a v osobitne vyčlenenej operačnej sále. Celý operačný tím musel operovať v ochranných oblekoch a prísne dbať o to, aby popri záchrane zraneného nedošlo k nakazeniu lekárov a sestier.

Celý článok


Levická nemocnica má desať nových monitorov dychu

14.4.2020

Novorodenecké oddelenie Nemocnice Levice, člen skupiny AGEL SK, dostalo od Nadácie Križovatka desať monitorov dychu. Tie pomôžu v boji proti syndrómu náhleho úmrtia dojčiat, ktorý je dnes strašiakom mnohých rodičov, ale aj zdravotníkov v nemocniciach.

Celý článok


V Nemocnici Levice pomáha deväť dobrovoľníkov

7.4.2020

Šíriaca sa epidémia koronavírusu COVID-19 si žiada vo všetkých nemocniciach maximálne nasadenie lekárov, sestier, ošetrovateľov. Vzhľadom na mimoriadne opatrenia, ktoré boli v zdravotníckych zariadeniach prijaté, sú potrebné aj väčšie personálne kapacity na zvládnutie zmenenej organizácie každodenného chodu nemocníc počas mimoriadneho režimu. Jednou z možností, ako sa s touto situáciou vysporiadať, je aj nezištná pomoc zo strany dobrovoľníkov, prevažne z radov študentov medicíny. V Nemocnici Levice, ktorá je členom skupiny AGEL, už deviati dobrovoľníci prikladajú ruku k dielu a okrem získania cenných skúseností pomáhajú nášmu personálu zvládať nápor, ktorý táto aktuálna epidemiologická situácia prináša.

Celý článok


Levická lekáreň prijala vzhľadom na šíriaci sa koronavírus nové opatrenia

3.4.2020

Lekáreň STERIS v Nemocnici Levice, ktorá je členom skupiny AGEL, je pripravená aj naďalej poskytovať svoje služby verejnosti. Aby však mohla ešte dôslednejšie čeliť šíriacemu sa koronavírusu COVID-19, prijala mimoriadne opatrenia, ktorými zabezpečuje ochranu nielen zákazníkov a pacientov, ale aj personálu lekárne.

Celý článok


Na gynekológii v Leviciach nacvičovali prijate pacientky s koronavírusom

2.4.2020

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, prijala už v polovici marca potrebné kroky a mimoriadne opatrenia, ktoré sa týkajú organizácie a chodu nemocnice počas pandémie koronavírusu COVID-19. Keďže situácia sa, podľa doterajších predpovedí, bude zrejme v nasledujúcich týždňoch zhoršovať, v nemocnici nenechávajú nič na náhodu a v rámci simulácie prípadu si precvičili, ako zaobchádzať s pacientkou, ktorá bola prijatá na Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie a je pozitívne testovaná na COVID-19.

Celý článok


Levická nemocnica urgentne potrebuje najvzácnejšiu tekutinu

31.3.2020

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, potrebuje vo zvýšenej miere najvzácnejšiu tekutinu – krv. Darcovia sú naďalej na Hematologicko-transfúziologickom oddelení vítaní, prísnejšie pravidlá však neobišli ani túto oblasť zdravotníctva. Momentálne platia pri každom odbere krvi mimoriadne opatrenia.

Celý článok


V levickej nemocnici pribudli ďalšie opatrenia v súvislosti s koronavírusom COVID-19

27.3.2020

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, je pripravená čeliť šíriacemu sa koronavírusu COVID-19 rozšírením miesta prvého kontaktu, takzvanej triáže. Pred nemocnicou bol postavený stan, ktorý momentálne slúži pre výkon triáže a má chrániť nielen pacientov, ale aj zdravotnícky personál.

Celý článok


Pociťujete v týchto dňoch stres alebo obavy? Psychologička radí, ako sa s nimi vyrovnať

24.3.2020

V týchto dňoch čelí nielen slovenské a celé európske zdravotníctvo neočakávanej skúške, ale táto situácia vplýva aj na nás všetkých a môže mnohým spôsobovať obrovský stres. Viacerí v snahe znížiť možnosť šírenia koronavírusu COVID-19 pracujú z domu, iní sú v povinnej karanténe. Prišlo to nečakane a o to viac to ľudí zasiahlo, máme obavy o vlastné zdravie, ale aj o zdravie našich detí, rodičov či priateľov, nevieme do kedy to potrvá a kedy sa to skončí. Klinická psychologička Mgr. Slávka Pecárová, ktorá pôsobí v Nemocnici Levice, patriacej do siete AGEL, odporúča jednoduché tipy, ako sa v takýchto chvíľach vyhnúť stresu.

Celý článok


Nemocnica v Leviciach sprísňuje v súvislosti s COVID-19 opatrenia

18.3.2020

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, prijala potrebné kroky a mimoriadne opatrenia, ktoré sa týkajú organizácie a chodu nemocnice. Ich cieľom je ochrániť zamestnancov nemocnice, ako aj iných pacientov, a zabrániť tak prípadnému šíreniu koronavírusu COVID-19.

Celý článok


Ruže spestrili deň zamestnankyniam v levickej nemocnici

9.3.2020

Nemocnica Levice, ktorá je členom skupiny AGEL, sa tento rok darovaním kvetín pripojila k tradícii Medzinárodného dňa žien a vedenie im ružou vyjadrilo svoju úctu a vďaku. Kvetom sa potešilo až 260 službukonajúcich zamestnankýň.

Celý článok


Levické psychologičky učia pacientov odbúrať stres, ale aj relaxovať

5.3.2020

Život so sebou prináša často rôzne úskalia, ťažkosti či problémy a dnes už ľudia čoraz častejšie vyhľadávajú odbornú pomoc. Ambulancia klinickej psychológie v Nemocnici Levice, ktorá je členom skupiny AGEL, je aj z dôvodu uponáhľanej doby vyhľadávaným miestom. Denne sa tu pacientom venujú dve psychologičky, Mgr. Slávka Pecárová a Mgr. Barbara Budinská.

Celý článok


V levickej nemocnici sa 29. februára narodili dve bábätká

2.3.2020

V pôrodnici Nemocnice Levice, ktorá je členom skupiny AGEL, prišli v sobotu, 29. februára 2020 na svet dve bábätká. V dátume narodenia budú mať deň, ktorý sa opakuje len raz za štyri roky. Obidve detičky boli dievčatká, sú zdravé, majú sa k svetu a robia radosť svojim rodičom. Ako nám prezradila jedna z dvoch mamičiek, Diana z Vinice v okrese Veľký Krtíš, svojej dcérke dala meno Hanna. Je to jej druhé dieťatko, a ako dodala, dcérka je vysnívané a vymodlené bábätko, ktoré prišlo na svet po dlhých ôsmich rokoch. Dátum narodenia dieťaťa je pre mamičku taký istý, ako ostatné dni v roku.

Celý článok


V levickej nemocnici poskytujú až 22 druhov diétnej stravy V budúcnosti plánujú v strave aj ďalšie novinky

27.2.2020

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, poskytuje svojim pacientom stravu na mieru podľa ich potrieb. O vyváženú a zdravotne vhodnú stravu sa v tejto nemocnici starajú dve nutričné terapeutky, Ing. Henrieta Lovecká a Silvia Kissová a poskytovaných je až 22 druhov diét tak, aby sa splnili všetky požiadavky na vyváženú a energeticky dostačujúcu stravu pre každého pacienta. V budúcnosti plánujú možnosti stravy ešte viac rozšíriť.

Celý článok


Nemocnica Levice má k dispozícii moderný spôsob pooperačnej liečby kĺbov Motodlahy pomáhajú 100 pacientom ročne

21.2.2020

Oddelenie úrazovej chirurgie Nemocnice Levice, ktorá je členom skupiny AGEL, používa modernú zdravotnú pomôcku – motodlahu. Využíva sa po operáciách kĺbov a jej najväčším prínosom je, že skracuje dĺžku rehabilitácie.

Celý článok


V levickej nemocnici majú nový moderný inkubátor

17.2.2020

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, je z roka na rok medzi budúcimi mamičkami obľúbenejšia a tomu sa prispôsobuje aj vybavenie Pediatricko-neonatologického oddelenia. Poslednou novinkou je ďalší moderný inkubátor, ktorý spolu s resuscitačným a výhrevným lôžkom slúžia novorodencom k čo najväčšiemu komfortu a rýchlemu zotaveniu.

Celý článok


Darcovia krvi v rámci Valentínskej krvi pomáhali aj v levickej nemocnici

14.2.2020

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, sa v spolupráci s Červeným krížom zapojila aj tento rok do projektu Valentínska kvapka krvi, ktorého sloganom je ,,Láska lieči“. Darovať krv na tamojšom Hematologicko-transfúznom oddelení sa rozhodlo 51 ľudí, medzi ktorými boli aj zamestnanci nemocnice a zamilované dvojice.

Celý článok


Základom prevencie neurologických ochorení je zdravý životný štýl Z Glasgowa sa vrátila domov liečiť pacientov na Slovensko

10.2.2020

Levická nemocnica má významnú posilu v odbore neurológia. Od vlani tu na poste primárky Oddelenia neurológie pôsobí MUDr. Zuzana Dean, ktorá má bohaté skúsenosti aj z pôsobenia v zahraničí. Aj vďaka jej pôsobeniu sa za pár mesiacov podarilo tamojšej neurológii získať si dôveru pacientov zo širokého okolia, ktorí si vytvorenie ambulancie pre trvalú špecializovanú zdravotnú starostlivosť v tomto odbore dlhodobo žiadali.

Celý článok


V levickej nemocnici školia sestry, ako správne komunikovať s pacientom

10.2.2020

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, začala využívať všetky moderné metódy na získanie dôvery zo strany pacientov a budovanie svojho dobrého mena. Medzi najmodernejšie prostriedky, ktoré nestoja veľa peňazí, ale vo vzťahu pacient - zamestnanec môžu priniesť obrovský efekt, je správny spôsob komunikácie. Sestry interného oddelenia levickej nemocnice takéto školenie v komunikačných zručnostiach absolvovali v uplynulých dňoch získali v tejto zručnosti certifikát.

Celý článok


Detskú rehabilitáciu v levickej nemocnici presťahovali. Zmeny súvisia v výstavbou nového urgentného príjmu.

28.1.2020

V súvislosti s výstavbou nového urgentného príjmu v Nemocnici Levice, ktorá je členom skupiny AGEL, nastali už prvé zmeny v organizácii poskytovanej zdravotnej starostlivosti. Od 7. januára bolo presťahované Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie – Detská rehabilitácia. Rodičia, ktorí prichádzajú so svojimi deťmi na procedúry oddelenie nájdu po novom na 1. poschodí v budove Polikliniky.

Celý článok


V levickej nemocnici vyspovedali vyše tisíc pacientov o spokojnosti so službami

22.1.2020

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, sa snaží skvalitňovať svoje služby a úroveň každodenne poskytovanej zdravotnej starostlivosti. Aby však mala relevantnú spätnú väzbu od tých najpodstatnejších – pacientov, začala vlani v lete realizovať prieskum spokojnosti hospitalizovaných pacientov. V priebehu siedmich mesiacov uplynulého roka 2019 (od júna do decembra) zozbierala takmer 1050 dotazníkov od mužov a žien, ktorých zdravotný stav priviedol do Nemocnice Levice, a niektoré námety pacientov už aj zaviedla do praxe.

Celý článok


V levickej nemocnici vybudujú úplne nový urgentný príjem

18.11.2019

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL SK, bude mať úplne nový urgentný príjem aj s vybavením. V pondelok, 18. novembra 2019 sa slávnostne začala jeho výstavba za účasti predsedu predstavenstva a generálneho riaditeľa AGEL SK Michala Pišoju, riaditeľa Nemocnice Levice Jána Belanského, zástupcov štátnej správy a samosprávy. Projekt je spolufinancovaný Európskym fondom regionálneho rozvoja z Operačného programu Integrovaný regionálny operačný program a hotový by mal byť za 18 mesiacov.

Celý článok


V Leviciach slúži pacientom nová neurologická ambulancia

5.11.2019

Nová neurologická ambulancia je k dispozícii pacientom zo širokého okolia v Nemocnici Levice, ktorá je členom skupiny AGEL SK. Vytvorenie ambulancie pre trvalú špecializovanú zdravotnú starostlivosť si vyžiadal narastajúci počet ľudí s diagnózami, spadajúcimi do odboru neurológie v danom regióne, ale aj dopyt pacientov, aby mali svojho odborného lekára bližšie než v krajskom meste.

Celý článok


Nemocnica Levice zriadila izby hotelového typu na oddelení vnútorného lekárstva

15.8.2019

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, vybudovala pre pacientov pilotné štyri izby nového štandardu na oddelení vnútorného lekárstva. Interiér izieb presahuje bežný charakter v rámci služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Celková investícia do modernizácie predstavuje viac ako 143 000 eur.

Celý článok


Nemocnica Levice zaviedla novinky v oblasti objednávania pacientov

24.7.2019

Nemocnica Levice, v snahe skvalitňovať služby pre svojich pacientov, zaviedla možnosť objednať sa na vybrané služby prostredníctvom call centra.

Celý článok


Pôrodnica Nemocnice Levice je z pohľadu expertov najlepšia v Nitrianskom kraji

19.7.2019

Pôrodnica Nemocnice Levice, člen skupiny AGEL, sa v projekte Sprievodcu pôrodnicami, podľa hodnotenia expertov, umiestnila ako prvá v Nitrianskom kraji.

Celý článok


Levická nemocnica získala charitatívnym darom 30 lôžok

1.7.2019

Na štyroch oddeleniach Nemocnice Levice, člen skupiny AGEL, pribudlo 30 postelí. Nemocničné lôžka, ktoré nemocnica obdržala formou daru, znamenajú predovšetkým zvýšený komfort počas liečby a bezpečnosť pre pacientov. Mimo iného dokážu zlepšiť podmienky na prácu pre zdravotníckych pracovníkov.

Celý článok


Levická nemocnica otvorila nové mamografické pracovisko

21.6.2019

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, začala 20. júna poskytovať diagnostické vyšetrenia na novom mamografickom pracovisku pre ženy z levického aj okolitého širšieho regiónu. Vytvorila tak väčší komfort pre pacientky, ktoré nebudú musieť za zdravotnou starostlivosťou cestovať do vzdialenejších miest.

Celý článok


Deň sestier v levickej nemocnici

17.5.2019

Oslava Dňa sestier, ktorý si každoročne pripomíname v deň narodenia zakladateľky 1. ošetrovateľskej školy na svete Florence Nightingalovej 12.5., sa v levickej nemocnici konala 16.5.2019. Slávnostný seminár pod gesciou námestníčky pre ošetrovateľstvo PhDr. Dudášovej MHA, MPH, sa niesol v duchu vďaky voči sesterskej práci. V rámci slávnostného dňa boli za obetavosť, profesný prínos a šírenie dobrého mena nemocnice ocenené tri sestry, a to pani Gabriela Kunková, sestra oddelenia vnútorného lekárstva, pani Mgr. Katarína Konvická, sestra gynekologicko - pôrodníckeho oddelenia a Mgr. Anna Švaralová, vedúca sestra pediatricko-neonatologického oddelenia. Za láskavosť, trpezlivosť a radosť z práce sa v mene vedenia spoločnosti sestrám poďakovali námestník riaditeľa pre zdravotnú starostlivosť MUDr. Gabriel Mančík, MBA, námestníčka pre ošetrovateľstvo PhDr. Helena Dudášová, MHA, MPH a námestníčka pre ekonomiku a financie Ing. Petra Senešiová.

Celý článok


APS pre deti a dorast

5.4.2019

Nemocnica Levice s.r.o. sa dňom 1.4.2019 zhostila organizovania APS pre deti a dorast v levickom okrese. Priestory čakárne a ambulancie prešli revitalizáciou a skrášlením. Vedeniu nemocnice záleží na tom, aby sa malí pacienti s rodičmi aj keď pri krátkej no nutnej návšteve APS ambulancie cítili príjemne. Ďakujeme pediatrom levického okresu za ich ochotu túto službu pre malých pacientov zabezpečovať. Dúfame, že sa im vo vynovených priestoroch bude dobre pracovať.

Celý článok


Nové lôžka na internom oddelení

4.4.2019

Počas februára Nemocnica Levice s.r.o. vymenila v rámci interného oddelenia 58 starých postelí za nové. Moderné, polohovateľné lôžka sú vybavené antidekubitnými matracmi a výrazne zlepšili komfort pacientov. Zároveň sa začala pilotná prestavba 4 izieb na internom oddelení do nového hotelového štandardu, do ktorého by sme v prípade úspechu chceli prebudovať všetky pacientské izby nemocnice.

Celý článok


Bufet v levickej nemocnici je opäť otvorený

2.4.2019

Po niekoľkomesačnej rekonštrukcii je bufet v levickej nemocnici od 1.4.2019 opäť otvorený. Priestory bufetu ako aj vybavenie boli zásadne zrekonštruované a tak sa pacienti a návštevníci levickej nemocnice môžu tešiť z príjemných priestorov a širokej ponuky bufetového menu, hotových jedál. Otváracie hodiny bufetu sú: Po - Pia od 7:00 do 15:00 hod. "Veríme, že pacienti, návštevníci aj zamestnanci ocenia snahu nemocnice postupne zvyšovať kvalitu verejných ale i medicínskych priestorov nemocnice", uviedol riaditeľ nemocnice MUDr. Hanušín.

Celý článok


Levická nemocnica zaznamenala tisíci pôrod v tomto roku

10.12.2018

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, privítala malú Evičku, ktorá sa narodila počas 1000. pôrodu na jej gynekologicko-pôrodníckom oddelení od začiatku tohto roka. Jej mama Eva Brodzianská prišla do levickej nemocnice rodiť po druhýkrát.

Celý článok


V levickej nemocnici majú po prvých dňoch vianočnej zbierky viac ako 100 kilogramov šatstva

13.11.2018

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, sa po druhýkrát zapojila do charitatívnej vianočnej zbierky šatstva. Za prvý týždeň stihli zdravotníci vyzbierať viac ako 100 kilogramov šatstva a hračky pre rodiny v núdzi, ktoré sú odkázané na pomoc.

Celý článok


Levická nemocnica oslovuje prvodarcov z radov stredoškolákov

24.10.2018

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, je i tento rok súčasťou celoslovenskej Študentskej kvapky krvi. Kampaň má za cieľ osloviť najmä prvodarcov a študentov miestnych stredných škôl. Taktiež má prilákať nerozhodnutých dobrovoľníkov, ktorí sa zatiaľ nepodieľali na darcovstve. Študentská kvapka krvi končí 16. novembra 2018.

Celý článok


Ochorenia pochádzajúce z detského kolektívu častokrát končia v nemocnici

5.9.2018

Začiatok školského roka prináša radosti či povinnosti. S nastupujúcim obdobím chladnejších dní prichádzajú aj rôzne typy ochorení. Množia sa obzvlášť tie, ktoré pochádzajú z detských kolektívov. Obdobie strávené v detskom kolektíve je totižto príznačné aj pre vzájomnú výmenu vírusov a baktérií a teda častejšie vznikajú aj choroby.

Celý článok


Dobrovoľníci podporili detské oddelenie v levickej nemocnici

23.8.2018

Nemocnicu Levice, člen skupiny AGEL, podporili miestni dobrovoľníci, keď darovali hračky na detské oddelenie. S ich pomocou je možné detský kútik modernizovať, doplniť a v budúcnosti rozširovať.

Celý článok


Seniorom je potrebné aktívne ponúkať tekutiny

13.7.2018

Letné horúce dni môžu byť veľmi nebezpečné pre ľudí vyššieho veku. Dokážu stráviť seniori tropické dni bez ujmy na zdraví? Určite áno, ak sa budú držať rád PhDr. Helena Dudášová, MSc, ktorá zodpovedá za Dom ošetrovateľskej starostlivosti v Leviciach.

Celý článok


Levická nemocnica pripravila Deň rodiny

1.6.2018

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, zorganizovala Deň rodiny pre svojich zamestnancov a ich deti. Podujatie je súčasťou aktivít, ktoré sa konajú pravidelne pre takmer 600 zdravotníkov.

Celý článok


Levická nemocnica školila sestry v moderných ošetrovateľských metódach

17.5.2018

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, začala klásť dôraz na pravidelné vzdelávanie a školenia sestier. Zdokonaľovať by sa mali predovšetkým v zavádzaní nových ošetrovateľských metód do každodennej praxe. Prínos pocítia hlavne pacienti, ktorí dostanú kvalitnejšiu starostlivosť na oddeleniach a v ambulanciách.

Celý článok


Levická nemocnica dostala nové prístrojové vybavenie pre novorodencov

7.5.2018

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, dennodenne využíva špecializované lôžka pre novorodencov. Levická nemocnica participuje už niekoľko rokov na celonárodnom charitatívnom projekte, ktorého cieľom je pomôcť slovenským nemocniciam poskytujúcim bezplatný pôrod.

Celý článok


Ocenenie Zdravotník roka 2017 získal Ivan Kubala z Nemocnice Levice

19.4.2018

Dvanásť najlepších zdravotníkov roka 2017 v Nitrianskom kraji si prevzalo od predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja Milana Belicu ocenenie v kategóriách lekár, sestra, iný zdravotnícky pracovník a za celoživotný prínos.

Celý článok


Nemocnica Levice upozorňuje na význam preventívnych prehliadok

11.4.2018

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, informuje pacientky o dôležitosti gynekologických prehliadok. Zdravotnícke zariadenie aktívne oslovuje ženy prostredníctvom gynekologickej ambulancie prvého kontaktu. Zdravotníci zdôrazňujú, že komplexné gynekologické vyšetrenie je predovšetkým zamerané na vyhľadávanie ochorení a ich včasnú diagnostiku.

Celý článok


Levická nemocnica prispela k vzdelávaniu sestier v regióne

23.3.2018

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, podporila vzdelávanie sestier, plánuje sa zamerať i na rozvoj komunikačných zručností a prehĺbenie odborných znalostí. Počas dvoch dní tj. 23. a 24 marca sa sestry stretli a diskutovali o špecifikách práce sestry v odboroch vnútorného lekárstva, o úlohách sestry v spektre diagnostických a terapeutických metód v kardiológii, o efektívnej komunikácii ako základnom pilieri ošetrovateľskej praxe a o praktickom využití prevencie v ošetrovateľstve.

Celý článok


Do levickej nemocnice by malo prísť viac študentov

9.2.2018

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, plánuje v budúcnosti rozšíriť spoluprácu so strednými školami a univerzitami. V praxi to bude znamenať, že v zdravotníckom zariadení by malo byť viac študentov počas odbornej praxe.

Celý článok


Levická nemocnica získala nové monitory dychu

7.2.2018

Novorodenecké oddelenie v Nemocnici Levice, člen skupiny AGEL, dostalo vďaka dlhoročnej spolupráci s Nadáciou Križovatka a projektu „Mamička dýcham“ desať nových monitorov dychu. Nemocnica v spolupráci s nadáciou zabezpečuje aj požičiavanie monitorov dychu pri odchode dieťatka z pôrodnice.

Celý článok


Nemocnica Levice investovala do medicínskej techniky viac ako 280 000 eur

5.2.2018

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, obnovila prístrojovú techniku na niekoľkých oddeleniach. Vďaka investíciám za viac ako 280 00 eur sa zdravotnícke zariadenie postupne mení a modernizuje. Cieľom investičných zámerov je predovšetkým snaha poskytnúť pacientom kvalitnejšiu zdravotnú starostlivosť priamo v ich regióne.

Celý článok


Levickí basketbalisti dražili pre deti v nemocnici

22.1.2018

Basketbalový klub Levickí Patrioti obdaroval detské oddelenie v Nemocnici Levice, člen skupiny AGEL. Športovci zorganizovali verejnú internetovú dražbu dresov po druhýkrát. Veria, že každým rokom sa do nej zapojí čoraz viac ľudí. Výťažok v hodnote 1247 eur bude použitý na nákup pulzných oxymetrov.

Celý článok


Pre pacientov bude prichystané tradičné štedrovečerné menu

22.12.2017

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, chystá slovenskú štedrovečernú hostinu už s ustáleným poradím a výberom jedál. Pacientov bez predpísanej diéty čaká kapustnica a vyprážané filé so zemiakovým šalátom.

Celý článok


Zamestnanci nemocnice podporili útulok pre bezdomovcov

8.12.2017

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, sa pripojila k druhému ročníku vianočnej charitatívnej pomoci, ktorú NADÁCIA AGEL pravidelne organizuje v desiatich zdravotníckych zariadeniach po celom Slovensku. Do vianočnej zbierky šatstva prispeli zamestnanci nemocnice po prvýkrát. Spoločnými silami sa im podarilo vyzbierať viac ako 300 kilogramov šatstva, obuvi, hračiek a školských potrieb.

Celý článok


V levickej nemocnici vyšetrili viac ako tristo záujemcov počas Svetového dňa diabetu

14.11.2017

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, 14. novembra zorganizovala deň prevencie. V dopoludňajších hodinách v čase medzi 8.00 a 12.30 hod. si mohol prísť ktokoľvek bezplatne vyšetriť hladinu cukru v krvi. K doplnkovým aktivitám patrilo meranie tlaku krvi a poradenstvo v oblasti stravovania. Záujemcovia prichádzali postupne, dokopy dobrovoľníci vyšetrili viac ako tristo ľudí.

Celý článok


Pacienti dostali do daru devätnásť televízorov

9.11.2017

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, dostala prekvapenie v podobe 19 kusov televíznych prijímačov, ktoré nemocnici daroval Jozef Kysela z Levíc. Tie budú následne rozdelené na jednotlivé oddelenia.

Celý článok


Bábätká budú strážiť nové monitory dychu

3.11.2017

V rámci projektu Nadácie Križovatka „Mamička dýcham“ získalo Neonatologické oddelenie Nemocnice Levice, člen skupiny AGEL, pod vedením MUDr. Daniely Virgovej, primárky oddelenia, nové monitory dychu, ktoré boli zakúpené v rámci sponzorského daru.

Celý článok


Nemocnica Levice zahájila prvú investičnú etapu

27.10.2017

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, v piatok 27. októbra na stretnutí s predstaviteľmi samosprávneho kraja, mesta a verejnosti predstavila prvú investičnú etapu. Počas nej vedenie nemocnice začalo riešiť problémy vyplývajúce zo zlého technického stavu medicínskej techniky a budov. Investície do najnutnejších stavebných úprav presiahnu viac ako 33 000 eur. Osobitné investície pôjdu do zakúpenia modernej medicínskej techniky.

Celý článok


Dom ošetrovateľskej starostlivosti v Nemocnici Levice zmodernizoval zariadenie

12.10.2017

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, zrekonštruovala a obnovila zariadenie v Dome ošetrovateľskej starostlivosti. Na modernizáciu izieb pre seniorov prispel aj samosprávny kraj vo výške takmer 8 000 eur.

Celý článok


Bezplatné septembrové meranie tlaku a cukru v krvi

25.9.2017

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, zorganizovala vo svojich priestoroch v pondelok 25. septembra bezplatné vyšetrenie hladiny cukru v krvi a meranie tlaku. Uvedená akcia bola zameraná na prevenciu civilizačných chorôb, ako sú diabetes a srdcovo cievne ochorenia.

Celý článok


Levickú nemocnicu prevzala skupina AGEL

18.9.2017

AGEL rozšíril svoje pôsobenie v Nitrianskom kraji. Levickú nemocnicu od 15. septembra 2017 prevádzkuje najväčší poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v strednej Európe. Nemocnica Levice sa postupne začlení do takzvaného západného klastra, ktorý združí Nemocnicu Zlaté Moravce, Nemocnicu Levice a Všeobecnú nemocnicu Komárno. V súčasnosti AGEL prevádzkuje už desať zdravotníckych zariadení na Slovensku.

Celý článok


Vítame vás v AGELi

14.9.2017

Vítame vás na webe Nemocnice Levice s.r.o, ktará sa dňa 14.9.2017 stáva súčasťou skupiny AGEL.

Celý článok