Deň sestier v levickej nemocnici

17.5.2019

Oslava Dňa sestier, ktorý si každoročne pripomíname v deň narodenia zakladateľky 1. ošetrovateľskej školy na svete Florence Nightingalovej 12.5., sa v levickej nemocnici konala 16.5.2019. Slávnostný seminár pod gesciou námestníčky pre ošetrovateľstvo PhDr. Dudášovej MHA, MPH, sa niesol v duchu vďaky voči sesterskej práci. V rámci slávnostného dňa boli za obetavosť, profesný prínos a šírenie dobrého mena nemocnice ocenené tri sestry, a to pani Gabriela Kunková, sestra oddelenia vnútorného lekárstva, pani Mgr. Katarína Konvická, sestra gynekologicko - pôrodníckeho oddelenia a Mgr. Anna Švaralová, vedúca sestra pediatricko-neonatologického oddelenia. Za láskavosť, trpezlivosť a radosť z práce sa v mene vedenia spoločnosti sestrám poďakovali námestník riaditeľa pre zdravotnú starostlivosť MUDr. Gabriel Mančík, MBA, námestníčka pre ošetrovateľstvo PhDr. Helena Dudášová, MHA, MPH a námestníčka pre ekonomiku a financie Ing. Petra Senešiová.