Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Napísali ste nám

Poďakovanie oddeleniu vnútorného lekárstva

5.10.2021

Prajem príjemný deň celému oddeleniu vnútorného lekárstva v Leviciach.touto krátkou správou by som sa Vám chcel čo najsrdečnejšie a najúprimnejšie poďakovať za vašu príkladnú a odbornú starostlivosť pri mojich zdravotných problémoch./22.9.-29.9/.Celý team zdravotníkov, na čele s p.primárom Saienkom a v spolupráci s p. Dr. Forgáčovou odviedol super prácu a cítil som sa aj napriek môjmu stavu veľmi dobre.Ďakujem , prajem pevné zdravie a veľa fyzických a psychických síl pri výkone vášho povolania.

S pozdravom J.L.


Poďakovanie personálu Gynekologicko-pôrodníckého oddlenia

24.9.2021

Dobrý deň,

Dňa 20.9.2021 som bola hospitalizovaná na Gynekologicko-pôrodníckom oddelení Nemocnice Levice v rámci jednodňovej zdravotnej starostlivosti. Prichádzala som so strachom, ale odchádzala som  veľmi spokojná. Dovoľte mi, aby som sa touto cestou poďakovala celému gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu vrátane operačného tímu pod vedením pána primára Dr. Gabriela Mančíka za vysoko profesionálny prístup k pacientom, za starostlivosť a láskavosť.

Vážim si Vašu prácu a prajem Vám všetkým pevné zdravie.
S úctou J.TZ.


Poďakovanie neurologickému oddeleniu

24.8.2021

Touto cestou sa chcem poďakovať a vyjadriť uznanie celému neurologickému oddeleniu, pani primárke MUDr. Zuzane Dean, lekárom, sestričkám a ošetrovateľom za vysoko profesionálny, zodpovedný a ľudský prístup počas doby mojej hospitalizácie. Za odborné a rýchle podanie prvej pomoci , ktoré mi zachránilo život, vďačím najmä pánovi MUDr. Serhejiovi Svetsiovi, ktorému úprimne a zo srdca ďakujem. Vaša práca si zaslúži úctu a pokoru náš všetkých a odpovedajúce ohodnotenie. Celému oddeleniu želám mnoho síl, pokoja a najmä zdravia. 3.8.2021. Levice


Poďakovanie lekárom, sestričkám a ostatným pracovníkom neurologického oddelenia

2.8.2021

Ďakujem všetkým lekárom, sestričkám a ostatným pracovníkom neurologického oddelenia za príkladnú starostlivosť počas mojej hospitalizácie.

L.K.


Poďakovanie tímu chirurgie

30.7.2021

22.07.2021 si môj zdravotný stav vyžiadal chirurgický zásah. Počas celého procesu od prvého vyšetrenia v chirurgickej ambulancii, predoperačné vyšetrenia, cez operačný zásah až po hospitalizáciu som sa stretol s odbornosťou, profesionálnym a ľudským prístupom. Touto cestou Ďakujem pánovi MUDr. Machovi a jeho operačnému tímu ako aj celému chirurgickému oddeleniu za všetko, čo spravili pre riešenie môjho zdravotného problému.

S pozdravom
R.B.


Poďakovanie za vzornú starostlivosť

21.7.2021

Dobrý deň! Chcela by som sa poďakovať pánovi primárovi, všetkým ošetrujúcim lekárom, zdravotným sestrám / bratom a sanitárom na internom oddelení v Leviciach, kde som bola hospitalizovaná. Poviem pravdu, že asi ako každý, kto prichádza do nemocnice, aj ja som prišla s obavami, ako budú ku mne pristupovať lekári a sestričky. Keď je človeku zle, je doslova závislý na pomoci druhých, ktorí majú vo svojich rukách život chorého. A teraz nejde len o liečbu ako takú, ale aj o ľudskosť, súcit a pochopenie, ktoré sa mi dostalo medzi vami. Počnúc od príjmu až po samotné oddelenie, dostalo sa mi naozaj veľmi dobrej starostlivosti, ošetrenia a liečby. Keď pri mne stál pán primár, lekár alebo zdravotná sestra, mala som pocit, že so mnou jednajú ako s človekom, a nie ako s kusom mäsa. Dívali sa na mňa ako na človeka, ktorému chcú pomôcť uzdraviť sa. A toto vo mne zanechalo hlbokú a príjemnú stopu v srdci. Aj keď viem, že nie každý deň je pre lekára alebo sestru ružový, snažili sa zo všetkých síl usmievať sa a vniesť človeku na lôžku trošku humoru, nádeje a života. Kedysi sa na interné oddelenie dosť nadávalo, čo za sestry a lekárov tam majú, no po mojej skúsenosti môžem povedať, že tie časy sú preč a môžem len každého ubezpečiť, že sa to zmenilo k oveľa lepšiemu. Myslím si, že každý na tomto oddelení si zaslúži pochvalu a poďakovanie. Ja vám aspoň takto zo srdca ďakujem a vyprosujem veľa síl, radosti a úsmevu do každého dňa :)

E.


Poďakovanie personálu pohotovosti

14.6.2021

Dobrý deň, Moje poďakovanie patrí Dr. Serhijovi Svetzovi, ktorý sa dôkladne postaral o moju matku na pohotovosti 13.6.2021. Podrobne ju vyšetril a poskytol kvalitné ošetrenie a nadštandardne ma ako dcéru informoval o stave ako i ďalšom postupe pri jej ďalšej liečbe. Toto považujem za nadštandardný prístup lekára a vysoko si to vážim. Prosím o pochvalu lekára, je skutočným hrdinom dnešných dní pre nás všetkých profesionálne i ľudsky.

S prianím pekného dňa
Dr. Z. M.


Poďakovanie

18.5.2020
Milé sestričky, zdravotnícky personál, lekári a ostatní, dovoľte mi touto cestou srdečne poďakovať za vysoko profesionálny, ľudský a milý prístup zdravotníckeho personálu, konkrétne na gynekologickom oddelení kde som 15.5.2020 prvýkrát v živote absolvovala kratší operačný zákrok. Zároveň sa chcem veľmi pekne poďakovať vsetkým sestričkám neviem to ani slovami opísať, ale ich prácu si nesmierne vážim a ďakujem, že sa ešte nájde tak úžasný a dobrosrdečný personál. Zároveň by som Vám chcela zaželať veľa spokojných, vďačných a uzdravených pacientov. Ešte raz veľké ĎAKUJEM.
S pozdravom pacientka P. L., 18.5.2020
 
 
Chcel by som poďakovať celému oddeleniu dlhodobo chorých, pod vedením pani primárky Čukovej.
Bol som tam hospitalizovaný od 24.3.2020 do 21.4.2020. Profesionálny a aj ľudský prístup všetkých pracovníkov oddelenia ma veľmi potešil. Mám 67 rokov a bol som hospitalizovaný prvý krát v živote. Ďakujem ešte raz za poskytnutú všestrannú starostlivosť, ako doktorom tak aj ostatným zamestnancom oddelenia dlhodobo chorých.
S pozdravom
J.N., 30.04.2020

 

Dobrý deň pán riaditeľ,

možno pre Vás sa to bude zdať banalita, pre mňa to však znamená veľmi veľa. Veľmi stručne Vám opíšem, prečo vlastne píšem.  Moja  91 ročná mamička si nanešťastie zlomila ruku. Prvýkrát vo svojom živote. Nie je to ľahké ani pre ňu, ani pre nás. Neviem však ani opísať tú ochotu, odbornosť, prístup a vôbec, celé vyšetrenie pánom doktorom Frajkom. Naozaj, môžem povedať že je profesionál vo svojom odbore. A úprimne by som si želala, aby Levická nemocnica mala takýchto doktorov čo najviac. Zároveň však musím pochváliť aj sestričky, ktoré v ambulancii pracujú. Tiež boli veľmi príjemné a ochotné. Aby som však nezabudla veľmi pochváliť "sestru" Mareka Tomku, ktorý sádroval mamičke ruku. Veľmi pekný prístup. Starší ľudia si veľmi vážia, keď sú k nim ľudia príjemní. Osobne by som chcela vyjadriť svoj názor. Veľmi málo chodím k lekárom ale môžem porovnať, že nastalo veľké zlepšenie za súčasného vedenia. Mám pocit, že sa hlavne zmenil prístup lekárov a zdravotného personálu. Snáď iba toľko, prepáčte, ak som Vás týmto listom zaťažila ale musela som napísať týchto pár viet ako veľkú vďaku pre Vašich zamestnancov. Želám pekný deň.E. H., 16.4.2020

 

Dobrý deň.
Touto cestou by som chcel poďakovať akciovej spoločnosti Agel za perfektnú a vysoko profesionálnu prácu Levickej polikliniky chirurgického oddelenia kde som bol o druhej hodine na príjme a o19:00 už som bol na operačnej sále a operácia slepého čreva prebehla úspešne.V rámci spätnej väzby môžem potvrdiť špičkovú úroveň ktorú zabezpečuje Vaša a.s. a v neposlednom rade celému zdravotnému personálu chirurgického oddelenia Levickej polikliniky.
S pozdravom G.J., 3.4.2020

 

Poďakovanie Pediatrickému oddeleniu

Milí personál, veľmi pekne Vám chcem poďakovať za Váš profesionálny prístup. Za Vaše milé úsmevy, príjemné slová. Vďaka Vám sme sa cítili ako "doma". Ešte raz veľká vďaka!   

pani P. s dcérkou Leonkou, január 2020

 

Chceli by sme sa touto cestou veľmi pekne poďakovať celému kolektívu detského oddelenia za starostlivosť a pozornosť, ktorá sa nám dostala, za ochotu, pomoc, milé slová, povzbudzujúci úsmev a Vašu trpezlivosť. Veľmi si to vážime a ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

mamička s dcérkou Viktorkou z Pediatrického oddelenia, december 2019

 

Mám 72 rokov a prvýkrát sa mi stalo, že som bola odkázaná na pomoc zdravotníckeho personálu v nemocnici v Leviciach na neurologickom oddelení. Mala som veľký strach, pretože mám syndróm bielych plášťov. Môj strach však hneď ustúpil už pri príjme na oddelenie. Prístup k pacientovi - ľudský, milý a profesionálny ma veľmi prekvapil. Môj pobyt síce bol krátky, ale pre mňa veľmi osožný. Stretla som ľudí okrem toho, že sú odborníci sú aj milí a ochotní pomôcť v každej chvíľke. Úcta k vašej práci je opodstatnená, pretože robíte pre nás všetko aby sme boli spokojní. Ja som bola spokojná so všetkým a preto vyslovujem veľké ďakujem celému kolektívu.

M.M., 03.12.2019

 

Spolu so svojimi spolupacientkami z neurologického oddelenia izby č. 6 vyslovujeme poďakovanie zdravotníckemu personálu za prikladanú starostlivosť a ústretový prístup. Všetkým želáme pokojné vianočné sviatky a veľa šťastia do Nového roku.

D.K., 19.12.2019

 

Dobrý večer pán riaditeľ,

touto cestou by som sa chcela úprimne poďakovať oddeleniu JIS, zdravotnému personálu a hlavne pani primárke za starostlivosť, ktorú venovali môjmu bratovi. Doslova mu zachránili život, aj keď bohužiaľ sa pridružili iné komplikácie...aj keď jemu už život zachrániť nedokážu, s ich prístupom to určite bude možné pri ďalších pacientoch. Ľudskosť a profesionalita ľudí na tomto oddelení nie je v zdravotníctve samozrejmosť a preto im zo srdca aj v mene brata ďakujem.

E.F., 3.11.2019

 

Vážená pani primárka,

Dovoľte, aby som sa Vám touto cestou úprimne poďakoval za vysoko profesionálny, zodpovedný a ľudský prístup, ktorý som zažil pri mojej hospitalizácii na neurologickom oddelení v Nemocnici Levice. Zároveň chcem poďakovať MUDr. Hanouskovej, MUDr. Saienko - Šugárovej, ako i MUDr. Uhrinovi za profesionálnu starostlivosť a povzbudzujúce slová. V neposlednej rade chcem vyjadriť úprimnú spokojnosť s každodennou prácou zdravotných sestier a ostatného personálu. Vážil som si ich trpezlivosť a vzornú starostlivosť počas mojej hospitalizácie. Do ďalšej práce Vám prajem veľa zdravia, pracovných a osobných úspechov. Ešte raz z celého srdca ďakujem. 

S úctou a pozdravom, T.V.,31.10.2019

 

Chcem sa Vám poďakovať, Vám aj celému kolektívu Domu ošetrovateľskej starostlivosti za opateru mojej mami. Ste úžasný ľudia, a som rada že som Vám zverila moju chorú mamu. Som Vám nekonečne vďačná a patrí Vám veľké ďakujem za neskutočné skvelú opateru.

B.K., 25.9.2019

 

ĎAKUJEME

Chceli by sme veľmi pekne poďakovať celému personálu na gynekologicko-pôrodníckom oddelení Nemocnice Levice s.r.o. za ich obetavú starostlivosť, láskavé slová, za úsmev vo chvíľach keď nás všetko bolelo, za trpezlivosť a nočné stráženie. Prešlo nám to tu ako voda, aj keď blízkych sme mali ďaleko, cítili sme sa tu dobre. Z celého srdca Vám za všetko ďakujeme, ste úžasní ľudia. Bodaj by bolo takýchto ľudí viac s takýmto ľudským prístupom a veľkým srdcom.

Lenka, Monika a Lucka, 2.7.2019

 

Pozdrav z Poľska

Dobré ráno, už sme doma! Radi sme spolu. Každý deň sa cítim lepšie, ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za veľkú starostlivosť. Taký úžasný personál ako  v Leviciach sa nenachádza v žiadnej inej nemocnici. Ak budete niekedy potrebovať pomoc v Poľsku, pomôžem Vám rada. Zdravím celý personál gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia a pozývam Vás všetkých do Poľska.

vďačná pacientka GPO, august 2019

 

Z úprimného a celého srdca  chceme za všetko poďakovať pediatrickému oddeleniu Nemocnice Levice. Ste skvelé ženy, máte veľké srdiečka a rozdávate lásku. Pobyt v nemocnici je aj vďaka Vám krajší a znesiteľnejší. Je vidieť, že do svojej práce vkladáte srdce. Veľmi pekne ďakujeme!

Tatianka s maminkou, 22.7.2019

 

Poďakovanie ORL oddeleniu

Dlho sme sa na tento zákrok odhodlávali. Mnohí mi povedali, že hazardujem so zdravím svojho dieťaťa, keď s ním idem na jednodňovú chirurgiu. Ale inak by som sa ani znova nerozhodla. Opäť by som si vybrala toto miesto. Najdôležitejší sú ľudia, ktorým človek - rodič zveruje svoje dieťa a personálu na ORL oddelení nemocnice Levice ĎAKUJEME zo srdca.

Tomáško s maminkou, jún 2019

 

Vážený pán primár Mančík,

touto cestou by sme sa Vám chceli z celého srdca poďakovať za Váš profesionálny prístup, ľudskosť, empatiu a maximálne úsilie pomôcť. Pokoj, ktorý z Vás vyžaruje je neoceniteľnou psychickou pomocou pre každú Vašu pacientku. Boli ste pre nás takým anjelom z neba, ktorého sme práve potrebovali, hlavne z toho dôvodu, že som sa nečakane ocitla bez gynekológa a ochotne ste mi podali pomocnú ruku, za čo som Vám veľmi vďačná. Moju švargrinu zase potrápil žalúdok a hľadali ste všetky možnosti, aby ste jej pomohli. Veľká vďaka patrí aj celému tímu sestričiek, ktoré sa o nás skutočne príkladne starali. S radosťou budeme šíriť naše pozitívne skúsenosti s Vašim oddelením ďalej.

S úctou, Elena S. a Zuzana D., 14.5.2019

 

Vyslovujem obrovskú vďaku lekárom z levickej nemocnice za záchranu môjho života. Konkrétne pánovi primárovi Maksymovi Saienkovi, pani doktorke Tetyane Shekhter, tiež sestričkám z oddelenia JIS, ďalej lekárom a sestričkám  z interného oddelenia. V hodine dvanástej som bola prijatá na oddelenie JIS s veľmi ťažkým zápalom pľúc.Vysoká odbornosť, ľudskosť, trpezlivosť, milé správanie sa lekárov a sestričiek boli pre mňa nezabudnuteľné. Taktiež patrí moja veľká vďaka lekárom a sestričkám na internom oddelení levickej nemocnice, kam som bola preložená. Aj oni boli milí s príjemným prístupom ku všetkým pacientom. Skláňam sa pred ich náročnou a vyčerpávajúcou prácou. Patrí im moje obrovské ĎAKUJEM.

Dáša P.

 

Srdečne ďakujem celému kolektívu gynekologicko - pôrodníckeho oddelenia v Leviciach za úžasnú a láskavú starostlivosť, za ochotu, ústretovosť, milý a ľudský prístup. Veľmi si vážim, čo všetko ste pre mňa a moju rodinu počas mojej hospitalizácie spravili. Aj vďaka Vám bol príchod nášho synčeka Huginka a pobyt v pôrodnici nezabudnuteľným zážitkom.

Zuzana, 18.10.2018

 

Chcela by som poďakovať celému oddelniu, všetkým pánom doktorom, pani doktorkám, pani sestričkám, pani ošetrovateľkám a celému personálu na gynekologicko - pôrodníckom oddelení Nemocnice Levice s.r.o. za Váš skvelý prístup, Vašu ochotu a pomoc, každý milý úsmev a povzbudivé slová. Vďaka Vám sme sa cítili lepšie a zvládli príchod nášho malého zázraku. Vaša práca je poslaním a robíte ju naozaj výborne. Ďakujeme.

čerstvá maminka Lucia a ešte čerstvejšie bábätko Hanka , 1.1.2019

 

Dobrý deň. Chcel by som Vám týmto poďakovať za profesionálny a hlavne veľmi milý prístup sestričky aj lekára na urgentnom príjme v Leviciach. Ich prístup bol mimoriadne profesionálny, tak milú a dobrú sestričku som nezažil nikde za môj celý život a lekár je naozaj veľmi dobrý, hlavne usmievavý, príjemný a veľmi ochotný.Ďakujem za lekársku pomoc, ktorá mi bola poskytnutá.

Peter , 20.2.2019