Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

+421 36 6379 360
+421 36 6379 362

O nemocnici

Dobrovoľníci podporili detské oddelenie v levickej nemocnici

23.8.2018

Nemocnicu Levice, člen skupiny AGEL, podporili miestni dobrovoľníci, keď darovali hračky na detské oddelenie. S ich pomocou je možné detský kútik modernizovať, doplniť a v budúcnosti rozširovať.

Postavenie levickej nemocnice v rámci kraja je výrazne špecifické. Ide o nemocnicu s najväčšou spádovou oblasťou na Slovenku. Vzdialenosť od domáceho zázemia detských pacientov je mnohokrát veľká, preto je podstatné vytvoriť pre ne prostredie dostatočne útulné, ktoré im pomôže pri uzdravovaní.

,,Teší nás, že sme získali pre naše oddelenie ľudí, ktorí nám pomôžu zveľaďovať priestor pre najmenších pacientov. Veríme, že v budúcnosti sa nám podarí ešte viac zmodernizovať  detský kútik. Sme si vedomí, že aj pozitívne prostredie prispeje k rýchlejšej liečbe našich malých pacientov,“ uviedla MUDr. Zuzana Kopanicová.

Na oddelení počas roka ošetria zdravotníci takmer 1500 detských pacientov, o ktoré sa stará takmer 30-členný zdravotnícky personál.

 

Späť