Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

+421 36 6379 360
+421 36 6379 362

O nemocnici

Levická nemocnica má za sebou úspešný druhý ročník Športového dňa

13.6.2022

Neexistuje nič lepšie ako dobrá hra, ktorá dokáže spojiť celý zdravotnícky personál nemocnice. Športový deň je skvelou príležitosťou na odreagovanie sa od každodennej namáhavej a mimoriadne zodpovednej práce, na vytvorenie kamarátstva, zlepšenie vzťahov, zlepšenie si fyzickej kondície a psychohygienu. Levickí zdravotníci si vyskúšali svoje telesné zdatnosti počas II. ročníka Športového dňa.

Nemocnice AGEL Levice spolu so Základnou odborovou organizáciou Nemocnice AGEL Levice zorganizovali v stredisku Margita Ilona II. ročník Športového dňa. Tí, ktorým to povinnosti dovolili, strávili tento deň inak, zamestnávateľ svojich kolegov podporil v  psychohygiene a v zdravej kondícii. Jej súčasťou bola aj tímovosť, kedy sa skupiny rozdelili podľa 8 farieb a nasledovala rozcvička, ktorú pomohlo zabezpečiť E-fit Levice. A potom už prišlo na rad ,,zdravotnícke zápolenie“ - stolný tenis, bedminton, skákanie vo vreci, štafetový beh, volejbal, preťahovanie lanom či hra ,,chyť metlu“, výsledky sa vyhodnotili a víťazi boli odmenení.

„Sme veľmi radi, že sme mohli konečne zorganizovať ďalší ročník športového dňa. Aj pominulé roky sme sa veľmi tešili na túto akciu ale z dôvodu vysokého výskytu covidu sme športový deň po minulé roky nemohli zorganizovať. Dúfame, že sa nám bude dariť v pokračovaní organizácie a športový deň sa tak stane každoročnou tradíciou,“ vyjadrila sa námestníčka riaditeľa pre ošetrovateľskú starostlivosť PhDr. Helena Dudášová, MHA, MPH.

„Športový deň je pre nás veľmi výnimočný z hľadiska odreagovania sa, nabratia novej energie a sceľovania kolektívu. Je to jedna z mála akcií, kde je možné vypnúť pracovné nastavenie každého zúčastneného a podporiť tak fyzické aj psychické zdravie našich zamestnancov. Pevne veríme, že aj nasledujúce ročníky budú minimálne tak vydarené, ako bol tento. Týmto spôsobom by som sa chcel poďakovať všetkým zúčastnením a organizátorom,“ vyjadril sa riaditeľ Nemocnice AGEL Levice MUDr. Ján Belanský, MPH. 

Späť