Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

+421 36 6379 360
+421 36 6379 362

O nemocnici

Levická nemocnica pripravila Deň rodiny

1.6.2018

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, zorganizovala Deň rodiny pre svojich zamestnancov a ich deti. Podujatie je súčasťou aktivít, ktoré sa konajú pravidelne pre takmer 600 zdravotníkov.

V piatok 1. júna v areáli rekreačného strediska Margita Ilona boli pre účastníkov pripravené rôzne hry spojené so zdravotníckou osvetou, súťaže, basketbal, kynologické vystúpenia, vozenie na koňoch, maľovanie na tvár, spoznávanie sanitiek a balónové kreácie.

,,Deň rodiny organizujeme tohto roku prvýkrát pri príležitosti Medzinárodného dňa detí. Hlavným cieľom uvedeného podujatia  je stretnutie zamestnancov nemocnice spolu s ich rodinami, kedy chceme načerpať elán z detskej radosti našich ratolestí - detí a vnúčat,“ uviedla Ing. Marta Eckhardtová, MPH, riaditeľka Nemocnice Levice.

,,Stále platí, že pre deti je mierou lásky náš čas či naša pozornosť. Deti sú neraz obrazom nás dospelých. V ich očiach sa zrkadlia naše hodnoty, radosti alebo smútok. Vieme, že nie hmotné veci, ale spoločne strávené chvíle s rodičmi, komunikácia a spoločné hry pomáhajú deťom prežívať skutočné chvíle šťastia, radosť a naplnenie,“ dodala Marta Eckhardtová.

Nemocnica Levice poskytuje zdravotnú starostlivosť obyvateľom v najväčšom okrese na Slovensku. Jej spádovú oblasť tvorí viac ako 160 000 obyvateľov. Ide o jednu z najväčších nemocníc v celom Nitrianskom samosprávnom kraji. V zdravotníckom zariadení aktuálne pracuje viac ako 600 zamestnancov.

Späť