Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

+421 36 6379 360
+421 36 6379 362

O nemocnici

Levická nemocnica otvorila psychiatrickú ambulanciu

21.11.2023

Nemocnica AGEL Levice neustále pracuje na tom, aby svojim pacientom poskytovala vyšší komfort a aby rozširovala rozsah poskytovanej zdravotnej starostlivosti. Otvorenie novej psychiatrickej ambulancie je ďalším krokom k tomu, aby nemocnica vyšla v ústrety pacientom.

Levickej nemocnici sa v posledných rokoch veľmi darí inovovať nielen svoje priestory, ale rozširuje aj spektrum poskytovania zdravotnej starostlivosti. Dôkazom toho je otvorenie niekoľkých nových ambulancií v priebehu pár rokov. Tento krát v Nemocnici AGEL Levice otvorili psychiatrickú ambulanciu.

„V snahe posilniť dostupnosť a rozšíriť portfólio odborných služieb sme otvorili ďalšiu novú ambulanciu. Tento raz ide o psychiatrickú ambulanciu, ktorá poskytuje starostlivosť o duševné zdravie vrátane diagnostiky, liečby a terapeutickej podpory pre jednotlivcov, ktorí bojujú s depresiou, úzkosťou, poruchami osobnosti a ďalšími psychiatrickými problémami,“ vyjadril sa riaditeľ Nemocnice AGEL Levice MUDr. Ján Belanský, MPH.

„Dúfam, že psychiatrická ambulancia bude veľkým prínosom pre pacientov z hľadiska dostupnosti ambulantnej psychiatrickej starostlivosti pre pacientov od 18 rokov. V ambulancii poskytujeme komplexný individuálny prístup k liečbe, riadime sa podľa štandardných postupov dôkazovej medicíny. Komunikácia s lekárom je pre pacienta umožnená v dvoch jazykoch, primárne v slovenskom a v prípade potreby aj v ukrajinskom, “ hovorí lekár psychiatrickej ambulancie Nemocnice AGEL Levice Mykola Zholob.

Otvorenie novej psychiatrickej ambulancie je dôležitým krokom v zabezpečovaní komplexnej starostlivosti o duševné zdravie. Odborníci v levickej nemocnici sú pripravení pomôcť tým, ktorí bojujú s duševnými ťažkosťami a podporiť ich na ceste k zlepšeniu alebo celkovému uzdraveniu. Psychiatrická ambulancia sa nachádza na 5. poschodí pavilónu A (poliklinická časť) a ordinuje v pondelok až piatok od 07:00 do 15:00. Objednať sa je možné prostredníctvom Call centra na číslach 036/6379 360, 036/6379 362, 036/6379 663. Termíny vyšetrenia sú momentálne dostupné a čakacie doby sú minimálne.
Späť