Levický tím zdravotníkov zaočkoval klientov Domu sociálnych služieb v Krškanoch

5.2.2021

Nemocnica AGEL Levice pokračuje vo vakcinácii verejnosti a skupín obyvateľstva v zmysle usmernenia Ministerstva zdravotníctva SR. Naposledy výjazdový tím nemocnice zaočkoval klientov Domu sociálnych služieb DOMUS v Krškanoch. Celkovo už v nemocnici aj mimo nej podstúpilo očkovanie 4851 ľudí.

„Vo štvrtok  sme absolvovali výjazd do Krškán. Cieľom nášho tímu zdravotníkov bol Domov sociálnych služieb DOMUS v Krškanoch, ktorý nás požiadal o očkovanie ich klientov. Všetko prebehlo v milej a pokojnej atmosfére, zaočkovali sme celkovo 50 klientov,“ objasňuje Mgr. Katarína Strošková, vedúca očkovacieho tímu.

Nemocnica AGEL Levice od januára zaočkovala spolu 500 zamestnancov, 440 zamestnancov podstúpilo očkovanie už aj druhou dávkou vakcíny.  Pre všetkých záujemcov o očkovanie platí, že sa musia vopred registrovať na portáli www.korona.gov.sk, náhradníci majú možnosť sa registrovať prostredníctvom mailovej adresy vakcinacialevice@nlv.agel.sk, alebo na telefónnom čísle 0910 386 081.