Bezplatné septembrové meranie tlaku a cukru v krvi

25.9.2017

Nemocnica Levice, člen skupiny AGEL, zorganizovala vo svojich priestoroch v pondelok 25. septembra bezplatné vyšetrenie hladiny cukru v krvi a meranie tlaku. Uvedená akcia bola zameraná na prevenciu civilizačných chorôb, ako sú diabetes a srdcovo cievne ochorenia.

Nemocnica Levice, zabezpečila prevenciu v priestoroch špeciálne upraveného vozidla, kde zodpovední pracovníci, záujemcom z radov širokej verejnosti, vykonávali preventívne prehliadky. Na preventívne vyšetrenie prišlo 330 ľudí, čo je pre nemocnicu veľmi povzbudzujúce. Nemocnica Levice, do budúcnosti plánuje v podobných aktivitách pre verejnosť pokračovať.