Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

+421 36 6379 360
+421 36 6379 362

O nemocnici

Nemocnica AGEL Levice spustila objednanie na očkovanie proti koronavírusu na presný čas na webe AGELu

28.7.2021

Nemocnica AGEL Levice po dohode s Ministerstvom zdravotníctva SR spustila projekt a novú možnosť objednať sa na očkovanie proti koronavírusu priamo na webe spoločnosti AGEL. Záujemca sa môže prihlásiť na konkrétny deň a hodinu. Na základe veľmi dobrých skúseností z očkovania zdravotníci v Leviciach a okolí vychádzajú v ústrety záujemcom o očkovanie a chcú takto pomôcť zjednodušiť a urýchliť prihlásenie sa na vakcináciu. Celý proces je bezplatný a zaočkovaný dostane certifikát v zmysle platnej legislatívy Národného centra zdravotníckych informácií.

Na webovom portáli spoločnosti AGEL https://portal.agel.sk/ex-page-two?msid=&tagTrg=ten-amb-vkc&step=1&exam_type=notCovid  je možné si vyhľadať Veľkokapacitné vakcinačné centrum Levice a prihlásiť na očkovanie od 28.7.2021. K dispozícii sú termíny počas pracovných dní od 10,00 hod. do 14,00 hod. a dokonca aj sobota 7.8. od 8,00 hod. do 13,00 hod.

,,Ide na Slovensku o novinku, kedy je možné sa prihlásiť na očkovanie nielen prostredníctvom webu Národného centra zdravotníckych informácií na www.korona.gov.sk, ale aj priamo cez náš portál. Máme s očkovaním bohaté skúsenosti, tak sme prišli s týmto originálnym návrhom. Som rád, že sme našli pochopenie a ochotu ísť do tohto experimentu na Ministerstve zdravotníctva SR a verím, že aj týmto krokom sa podarí výrazne rozšíriť počet záujemcov o očkovanie,“ uviedol riaditeľ Nemocnice AGEL Levice MUDr. Ján Belanský.

Podstata systému je v tom, že sa záujemca prihlási na očkovanie v databáze Nemocnice AGEL Levice, pričom informácia o zaočkovaní bude prepojená s Národným centrom zdravotníckych informácií. Výhodou pre človeka je, že nebude čakať na pridelený termín, ale sám si zvolí deň a čas, ktorý je pre neho vhodný.

Späť