Levická nemocnica ďakuje svojim zdravotníkom

23.12.2022

V Nemocnici AGEL Levice sa deň pred Vianocami konalo odovzdávanie darov personálu spojené s poďakovaním za ich celoročnú prácu a úsilie.

Dnes vedenie levickej nemocnice poďakovalo všetkým pracovníkom za ich neustále pracovné nasadenie, ktoré bolo vyvíjané počas celého roka 2022 a zároveň si pre nich pripravilo malú pozornosť.

„Týmto spôsobom chceme ešte raz poďakovať všetkým našim pracovníkom za celé tie dlhé mesiace, ktoré strávili v práci počas celého roka. Mnohí neraz dali prednosť starostlivosti o pacientov pred pohodlím domova. Za tieto ušľachtilé činy, ochotu a za ich čas im patrí jedno veľké ďakujeme,“ vyjadril sa riaditeľ Nemocnice AGEL Levice MUDr. Ján Belanský, MPH.

„Je neskutočné, aký výkon celoročne podávajú naši zamestnanci. Všetku tú snahu a čas treba oceniť, nie len počas vianočných sviatkov, ale počas celého roka, pretože oni sú tí, čo sa starajú dennodenne o pacientov a zachraňujú životy. Ďakujeme každému jednému zamestnancovi, ktorý bol súčasťou našej nemocnice v roku 2022,“ vyjadrila sa námestníčka riaditeľa pre ošetrovateľskú starostlivosť PhDr. Helena Dudášová, MHA, MPH.

Nie je to tak dávno, čo kríza verejného zdravia katapultovala zdravotnícky personál do návalu chaosu, aký generácie pred tým ešte nevideli. Lekári a sestry nepretržite pracovali na liečbe pacientov a stali sa tak aj ich najväčšou podporou. V Nemocnici AGEL Levice momentálne pracuje viac ako 600 zamestnancov.