Ocenenie Zdravotník roka 2017 získal Ivan Kubala z Nemocnice Levice

19.4.2018

Dvanásť najlepších zdravotníkov roka 2017 v Nitrianskom kraji si prevzalo od predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja Milana Belicu ocenenie v kategóriách lekár, sestra, iný zdravotnícky pracovník a za celoživotný prínos.

Medzi ocenenými pracovníkmi bol i Mgr. Ivan Kubala, ktorý pracuje v Nemocnici Levice. Minulý rok v auguste to bolo presne 35 rokov, z toho viac ako 20 rokov na pozícií vedúceho pracovníka v laboratóriu klinickej biochémie. Laureátov na ocenenie nominovali interní odborní zamestnanci zdravotníckych zariadení aj zástupcovia širokej pacientskej verejnosti.