Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

+421 36 6379 360
+421 36 6379 362

Pracoviská

Oddelenie úrazovej chirurgie

Návštevné hodiny: Pondelok - piatok od 14:00 do 16:00


Oddelenie úrazovej chirurgie poskytuje komplexnú  zdravotnú starostlivosť v odbore úrazová chirurgia a jednodňovú zdravotnú starostlivosť v odbore.  Zaoberá sa prevenciou, diagnostikou a liečbou úrazov a poúrazových stavov. Činnosť oddelenia zahŕňa aj konzervatívnu liečbu mäkkých tkanív a skeletu, poskytuje základné chirurgické postupy ošetrovania mozgových poranení, chrbtice, dutinových poranení, ošetrenie ciev a nervov. Zahŕňa základy rekonštrukčnej chirurgie, liečbu komplikácií, problematiku kriminálnych a iatrogénnych poškodení. Venuje sa doliečovaniu úrazových stavov formou liečebnej rehabilitácie, kúpeľnej liečby a posudkovej činnosti. Ročne je na oddelení úrazovej chirurgie a JIS hospitalizovaných vyše 1000 pacientov.

Ošetrovacie jednotky

Ošetrovacia jednotka – Nemocničné oddelenie:
Oddelenie úrazovej chirurgie je umiestnené na 3 poschodí lôžkového pavilónu. Je to ošetrovacia jednotka s 24 lôžkami a 3 lôzkamy na JIS.  Návštevné hodiny na oddelení sú každý deň od 12:00 hod do 17:00 hod.

Súčasťou oddelenia úrazovej chirurgie (OÚCH) je aj 1 aseptický operačný sál za účelom operatívy. Operuje sa každý deň podľa akútnosti stavov.