Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

+421 36 6379 360
+421 36 6379 362

Pacienti a verejnosť

Príjem pacienta

Pacienti, ktorí budú hospitalizovaní v našej nemocnici si so sebou prinesú:

  • občiansky preukaz,
  • preukaz poistenca,
  • zdravotnú dokumentáciu,
  • odporučenie na hospitalizáciu (neplatí v prípade akútneho stavu),
  • röntgenové snímky z posledných vyšetrení,
  • doklad o PN, ak Vám bol vystavený ošetrujúcim lekárom,
  • ak ste v evidencii Úradu práce, tak príslušný doklad, ktorý úrad vystavil.

Počas hospitalizácie budete potrebovať tiež domácu obuv, župan, pyžamo, toaletný papier, hygienické potreby, uterák, lieky, ktoré užívate pri chronických ochoreniach. (informujte o tom prosím ošetrujúceho lekára). Počas Vašej liečby Vám poskytneme len lieky naordinované na oddelení, kde budete hospitalizovaný.

Mobilný telefón sa nesmie používať na jednotkách intenzívnej starostlivosti (JIS), na rádiodiagnostickom oddelení, na oddelení anesteziológie a intenzívnej medicíny a na ďalších vyznačených miestach, kde by mohol ohroziť správny chod životne dôležitých prístrojov.

Podľa možnosti si do nemocnice neberte veľký finančný obnos, zlato a iné cennosti, deťom nedoporučujeme priniesť si mobilné telefóny. Ak máte pri sebe niečo z uvedeného zoznamu, je vhodné uložiť cenné predmety a peniaze do trezoru . Informácie Vám podajú sestry jednotlivých oddelení.

Hospitalizovaných pacientov môžu príbuzní navštíviť v čase návštevných hodín.

V prípade epidemiologického výskytu ochorení v regióne (napr. pri vyhlásení chrípkovej epidémie) Vás prosíme rešpektovať zmenu resp. zákaz návštev.

Stravovanie počas hospitalizácie v našej nemocnici majú pacienti zabezpečené celodenne. V prípade, že lekár určí špeciálnu diétu, bude jej Vaša strava prispôsobená.

V areáli nemocnice platí zákaz fajčenia.